Ihlamur Ağacı Fidanı, 150 Cm. Tüplü Her Mevsim Dikiebilr.

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 60.382
Fiyat:
127,12 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%50) :
63,56 TL + KDV
Kazancınız 63,56 TL

DİKKAT !!!

ÜRÜN 3 YAŞINDA 22*35 TÜP TORBADADIR, 150-200 CM. BOYUNDADIR TÜPLÜ FİDANLAR HER MEVSİM DİKİLE BİLİR, RESİMLER SONBAHARDA ÇEKİLMİŞTİR. BU YÜZDEN YAPRAKSIZDIR BAHAR VE YAZ DÖNEMİNDE YAPRAKLI GELECEKTİR

İLK RESİM ÜRÜN MEYVESİNİN NASIL OLDUĞUNU GÖRMENİZ İÇİNDİR. DİĞER RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE ÖRNEKTİR, MEVSİME GÖRE GÖRÜNÜŞLERİ DEĞİŞİR, HER DÖNEMDE DİKİME UYGUN ŞEKİLDE BUDANARAK GÖNDERİLİR   

lalaahmetbotanik tescilli markadır, 3. Şahısların markamızı, resim ve bilgilerimizi izinsiz kullanımları yasal sorumluluk doğurur.

HER TÜR FİDAN, AĞAÇ VE ÇALI GRUBU, SARMAŞIK GRUBU VE SÜS BİTKİSİ, MEYVE FİDANI SATIŞIMIZ VARDI


Ihlamur Ağacı Fidanı 

Ihlamur fidanı Türkiye'nin hemen hemen her bölgesinden rahatlıkla yetiştirilebilmektedir. Gönderilecek olan ıhlamur fidanı geniş yapraklı bir çeşit olup ,her park ve bahçede olması gereken bir çeşittir.Ihlamur fidanı geliştiğinde bulunduğu bölgedeki havayı temizler. Ihlamur 40 m. boya kadar ulaşabilen ve kışın yaprak döken ağaçlardır. Çiçekler, genellikle Haziran ayı civarında açarlar.

 

Güneş alan yerleri sever, ancak dona karşı çok duyarlıdır. Serin, nemli, derin, hafif asidik ve besin maddelerinden zengin olan toprakları sever. Ancak tuzlu topraklara uygun değildir. Ihlamur ağacı park ve bahçelerde gruplar halinde ya da tek olarak yetiştirilebilir. Şehir içinde yetişmeye uygundur. Grup halinde yetiştirildiğinde, çit olarak ve rüzgar kesici olarak etkili olur. Ayrıca ıhlamur ağacının çiçekleri çay olarak kullanılır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu035813131344
Markalalaahmetbotanik
Stok DurumuVar
035813131344

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.