Armut Margaret Marilla, Açık Köklü, Aşılı, 2 Yaşında

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 32.918
Fiyat:
59,41 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%41,7) :
34,65 TL + KDV
Kazancınız 24,75 TL
RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE AİTTİR. ÜRÜNLER 2 YAŞINDA, 1,5 m. ÜZERİNDEDİR, ANCAK GÖNDERİLİRKEN ÖZEL TALEBİNİZ YOKSA DİKİME UYGUN ŞEKİLDE 1 M. ÜSTÜNDEN DAL BUDAMASI VE KÖK BUDAMASI YAPILARAK GÖNDERİLİR.

KASIM 15-NİSAN BAŞINA KADAR AÇIK KÖKLÜ FİDAN SATIŞIMIZ DEVAM EDER BU TARİHLER DIŞINDA TÜPLÜ YADA SAKSILI OLARAK FİDAN SATIŞIMIZ OLACAKTIR
lalaahmetbotanik tescilli markadır, 3. Şahısların markamızı, resim ve bilgilerimizi izinsiz kullanımları yasal sorumluluk doğurur.

HER TÜR FİDAN, AĞAÇ VE ÇALI GRUBU, SARMAŞIK GRUBU VE SÜS BİTKİSİ, MEYVE FİDANI SATIŞIMIZ VARDI

Margarit Armudu

Margarit Armudunun Özellikleri

Margarit ülkemizin kışlık armut olarak yazdan alışılmış yüzü olan bir çeşididir. İlkbahar geç donlarına karşı hassasdır. Bu çeşit yutdışında çok iyi bilinen bir çeşittir. Meyve eti az kumlu olup bölge bölge değişen, potasyum miktarınca içinin kum miktarı düşen ve artan bir çeşit olup , yurt geneleinde bazı bölgeler tarafın tercih edilmektedir.

Yine bu çeşidimizin hasat tarihi, Eylül sonu ve soğuk hava deposunda bekleme süresi Mart ayının başına kadar olmaktadır. Margarit fidanı yetiştiricilikte erken ürün elde etmek için iyi bir çeşittir. Armutta psila (ballı basara) dediğimiz hastalığa karşı direnci yüksektir. Kırmızı topraklı arazilerde ürün kalitesi daha yüksek olup meyve eti daha lezzetlidir.

Diğer Özellikler
Stok Kodu035813131364
Markalalaahmetbotanik
Stok DurumuVar
035813131364

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.