40 Adet Üreticiden Leylandi (Çit Çamı) Küçük Torbalarda Köklendirilmiş, Her Mevsimde Dikilebilir

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 1.330.000
Fiyat:
1.500,00 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%6,7) :
1.400,00 TL + KDV
Kazancınız 100,00 TL
290,92 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
1. RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE ÖRNEKTİR. RESİMLER SÜRGÜN DÖNEMİNDE ÇEKİLMİŞTİR. FARKLI DÖNEMLERDE ALDIĞINIZDADA GÖRÜNÜŞLERİNDE FARKLILIKLAR OLACAKTIR.

2. ÜRÜNLER ASGARİ 1 YAŞINDA 9X11 CM. TÜP TORBA İÇİNDEDİR, BOYLARI ORTALAMA 15-25 CM. CİVARINDADIR. CAY BARDAĞI KADAR TÜPLERDEDİR, BU AŞAMADAN SONRA, SAKSI YADA TORBALARA DİKİP BÜYÜTEBİLİR YADA DOĞRUDAN UYGULAMA YAPACAĞINIZ YERE DİKEBİLİRSİNİZ

3. MEVSİME GÖRE VE GÖLGEDE GÜNEŞTE KALMASINA GÖRE YAPRAK RENGİ VE GÖRÜNÜŞÜ DEĞİŞİR. HER DÖNEMDE DİKİME UYGUN ŞEKİLDE BUDANARAK GÖNDERİLİR,

4. ÜRÜNLER KENDİ ÜRETİMİMİZDİR. İZMİR ÖDEMİŞTE BULUNAN ÜRETİM SAHAMIZDA ÜRETİLMEKTEDİR, LEYLANDİNİN HEMEN HEMEN HER BOYU VE 200 ÇEŞİT DIŞ MEKAN BİTKİSİ BULUNUR.

lalaahmetbotanik tescilli markadır, 3. Şahısların markamızı, resim ve bilgilerimizi izinsiz kullanımları yasal sorumluluk doğurur.

Şiddetli rüzgarlara  dayanıklıdır.
Geniş bahçelerde sınır duvarı olarak kullanılabilir.
Hava kirliliği ve tuz serpintilerine karşı dayanıklıdır.
Farklı iklim ve toprak şartlarına kolayca uyum sağlar.
Nemli ve derin topraklarda daha iyi yetişir.
Hafif gölgeden rahatsız olmaz. 
Çok hızlı büyüyen bir ağaçtır.
Düzenli sulama hızlı büyümesini sağlar.
Çit olarak bir uygulama yapmak istiyorsanız dikileceği bahçeye 40cm aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. 100 adet leylandi servi 40 metrelik bir alan için yeterlidir. Daha az veya daha fazla bir alan için farklı adet sipariş oluşturmak için bize ulaşınız.
Ağaçlar 3metre boya geldiğinde budaması yapılarak şekil verilir. Böylece bahçenizin içini dışardan görülmeye engellemiş olursunuz.
Leylandi daha çok geçirgen toprağı sever. Sulama çok önemlidir. Kökleri derinlere kadar indiği için bol sulama gerekir. Leylandi dikilecek toprak genişçe açılır. Kazılan yerdeki üst toprak ve alt toprak ayrı tutulmalıdır. Dikim yapılan yerdeki açılan çukur leylandi fidanının kökünü tamamıyla içine alacak derinlikte olmalıdır. Doldurma işleminde önce üst toprak ile çukur doldurulmalı sonra alt toprak ile tamamlanarak su havuzu yapılmalıdır.
Dikim işlemi tamamlandıktan sonra dip kısmında bir kova su birikecek şekilde oyuk açılır. Bu işlem leylandinin ihtiyacı olan suyu sağlayarak büyümesi için gerekli sulama yapılır. Leylandi sık sulanmalıdır. Bunun için damlama sulama sistemi normal sulamaya göre daha verimli sonuç verir. Fidan dikildikten sonra verilecek olan can suyu leylandi için hayati önem taşımaktadır.
Leylandi fidanının dikildiği yere sabitlenmesi dış etkenlerden özellikle rüzgardan etkilenmemesi için sabitleme sopası yani sırık dikilir ve bu sırığa bağlanır.

Diğer Özellikler
Stok Kodu071219730009
MarkaDiğer
Stok DurumuVar
071219730009

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.