30 Adet Leylandi, Paper Potta Köklendirilmiş, 15 Cm. Üzeri

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 949.050
Fiyat:
1.100,00 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%9,2) :
999,00 TL + KDV
Kazancınız 101,00 TL
207,59 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
DİKKAT:
1. RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE ÖRNEKTİR. PAPER POTTA KÖKLENDİRİLMİŞ, 15 CM. ÜZERİDİR
2. ÜRÜNLER DİKİME UYGUNDUR GELDİĞİNDE MUTLAKA PAKETİNİ AÇIP,  GÖLGE  BİR YERE DİZİP SULAYINIZ, EN FAZLA 4-5 GÜN İÇİNDE DİKİNİZ, PAVER POT SU TUTMAZ BEKLETİRSENİZ HER GÜN MUTLAKA SULAYINIZ,
3. ÜRÜNÜ PAVER PORTUYLA BİRLİKTE DİKMELİSİNİZ, PORTLARI ÇIKARMAYA ÇALIŞMAYINIZ
4. ÜRÜNLERİ DOĞRUDAN UYGULAMA YAPACAĞINIZ YERE-BAHÇEYE DİKEBİLİRSİNİZ, SAKSI YADA POŞETLEREDE, SAKSIYA DİKECEKSENİZ 1,5-2 LİTRELİK SAKSILAR YETERLİ OLUR.
5. YAZ DÖNEMİNDE DİKİM İŞLEMİNİ AKŞAM SERİNLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİNİZ.
6. HER ÜRÜN TEK TEK KONTROL EDİLİP KÖKLENMEYİ BAŞARMIŞ SİZİNDE KÖKÜNÜ DIŞARDAN GÖREBİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER GÖNDERİLİR.
lalaahmetbotanik tescilli markadır, 3. Şahısların markamızı, resim ve bilgilerimizi izinsiz kullanımları yasal sorumluluk doğurur.

HER TÜR FİDAN, AĞAÇ VE ÇALI GRUBU, SARMAŞIK GRUBU VE SÜS BİTKİSİ, MEYVE FİDANI SATIŞIMIZ VARDI

 

ÜRÜNLER GARANTİLİDİR, KARGODA ZARAR GÖRMESİ HALİNDE KARGO FİRMASINA TUTANAK TUTURMANIZ HALİNDE YENİSİNİ GÖNDERİRİZ.

 

Şiddetli rüzgarlara  dayanıklıdır.
Geniş bahçelerde sınır duvarı olarak kullanılabilir.
Hava kirliliği ve tuz serpintilerine karşı dayanıklıdır.
Farklı iklim ve toprak şartlarına kolayca uyum sağlar.
Nemli ve derin topraklarda daha iyi yetişir.
Hafif gölgeden rahatsız olmaz. 
Çok hızlı büyüyen bir ağaçtır.
Düzenli sulama hızlı büyümesini sağlar.
Çit olarak bir uygulama yapmak istiyorsanız dikileceği bahçeye 40cm aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. 100 adet leylandi servi 40 metrelik bir alan için yeterlidir. Daha az veya daha fazla bir alan için farklı adet sipariş oluşturmak için bize ulaşınız.
Ağaçlar 3metre boya geldiğinde budaması yapılarak şekil verilir. Böylece bahçenizin içini dışardan görülmeye engellemiş olursunuz.
Leylandi daha çok geçirgen toprağı sever. Sulama çok önemlidir. Kökleri derinlere kadar indiği için bol sulama gerekir. Leylandi dikilecek toprak genişçe açılır. Kazılan yerdeki üst toprak ve alt toprak ayrı tutulmalıdır. Dikim yapılan yerdeki açılan çukur leylandi fidanının kökünü tamamıyla içine alacak derinlikte olmalıdır. Doldurma işleminde önce üst toprak ile çukur doldurulmalı sonra alt toprak ile tamamlanarak su havuzu yapılmalıdır.
Dikim işlemi tamamlandıktan sonra dip kısmında bir kova su birikecek şekilde oyuk açılır. Bu işlem leylandinin ihtiyacı olan suyu sağlayarak büyümesi için gerekli sulama yapılır. Leylandi sık sulanmalıdır. Bunun için damlama sulama sistemi normal sulamaya göre daha verimli sonuç verir. Fidan dikildikten sonra verilecek olan can suyu leylandi için hayati önem taşımaktadır.
Leylandi fidanının dikildiği yere sabitlenmesi dış etkenlerden özellikle rüzgardan etkilenmemesi için sabitleme sopası yani sırık dikilir ve bu sırığa bağlanır.
DİKKAT: ÇABUK BOZULMA TEHLİKESİ OLAN ÜRÜNLER İADE KAPSAMINA GİRMEZ, ÜRÜNLERİ AÇIKLAMALARDA BELİRTTİĞİMİZ ŞARTLARIN DIŞINDA GÖNDERİRSEK YADA BİZDEN KAYNAKLI BİR HATA OLURSA SORGUSUZ SUALSİZ, ZARARI TELAFİ EDERİZ, KARGO KAYNAKLI BİR ZARAR OLUŞURSA KARGOYA TUTANAK TUTTURMANIZ DURUMUNDA YİNE  ZARARINIZI KARŞILARIZ.
Diğer Özellikler
Stok Kodu035813131388
MarkaLalaAhmetBotanik
Stok DurumuVar
035813131388

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.