20 Adet Çit Mazı, Tüplü, 50-70 Cm. Her Mevsim Dikile Bilir

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
Görsel 8
PlatinPuan : 322.031
Fiyat:
593,22 TL + KDV
İndirimli Fiyat (%42,9) :
338,98 TL + KDV
Kazancınız 254,24 TL
20 Adet Çit Mazı, Tüplü, 50-70 Cm. Her Mevsim Dikile Bilir için satıcı açıklaması
 
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
Menşei Türkiye
Renk Yeşil
Durum Sıfır

 

İLK 2 RESİM GÖRSEL AMAÇLI PEYZAJ UYGULAMALARINDA NASIL DURDUĞUNU GÖRMENİZ İÇİNDİR. DİĞER RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE ÖRNEKTİR. ÜRÜNLER 2 YAŞINDA, 50-70 cm. TORBADADIR. DİKİME UYGUN GÖNDERİLECEKTİR. HER MEVSİM DİKİM İŞLEMİ YAPABİLİRSİNİZ, 

HER TÜR FİDAN, AĞAÇ VE ÇALI GRUBU, SARMAŞIK GRUBU VE SÜS BİTKİSİ, MEYVE FİDANI SATIŞIMIZ VARDI

Çit Mazı Fidanı 

Çit mazı fidanı kullanım alanı olarak çok geniş bir bitki türüdür. Yılın 12 ayı yapraklarını dökmeden canlılığını koruyan çit mazı fidanı isim olarak bilinmese de gıyaben hepimizin bildiği, ?Aaa! Bu muymuş?? dediği bir mazı çeşididir.

Çit Mazı Fidanı Kullanım Alanları 

Çit mazı fidanının kullanımı; görmek istemediğiniz görüş alanınızı kaldırmak, çok rüzgar alan bölgede rüzgara karşı sığınak oluşturmak, sebepsiz güzel şekil ve renklerinden faydalanmak gibi amaçlarla dikilen otellerin girişinde, konaklama tesislerinde özel mülklerde ana bahçede çokça görülen bir fidandır. 

Çit Mazı Fidanı Dikimi 

Yaprak dökmeyen çit mazı fidanı 50-60 cm genişliğinde ve 50 cm kadar bir derinlikte 20-25 cm aralıklarla dikilmektedir. Genellikle iki sıra halinde önlü arkalı dikilen çit mazı fidanı budamaya oldukça yatkın ve çok güzel tepki gösterir. Şekillendirmek zevkli ve kolaydır. Budama işlemi ilkbahar gelmeden çit mazı fidanı yeni sürgünlerini vermeden önce yapılır. Sert ve dayanıklı bir bitki olan çit mazı fidanı soğuğa ve sıcağa dayanıklı ve sağlam bir bitkidir. Çok çabuk boy atan bitki hızlı gelişim gösteren özel bir çeşittir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diğer Özellikler
Stok Kodu035813131324
Markalalaahmetbotanik
Stok DurumuVar
035813131324

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.