10 Adet Yeşil Leylandi Fidanı, Tüplü 50 cm Üzeri

Görsel 1
Görsel 2
Görsel 3
Görsel 4
Görsel 5
Görsel 6
Görsel 7
PlatinPuan : 1.140.000
Fiyat:
1.500,00 TL
İndirimli Fiyat (%20) :
1.200,00 TL
Kazancınız 300,00 TL
207,80 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
  • ÜRÜN 2 YAŞINDA TORBADA, ORTALAMA 50 CM. CİVARINDADIR. TORBADA YETİŞTİRİLEN FİDANLAR HER MEVSİM DİKİLE BİLİR, HER MEVSİM YEŞİL KALAN BİR BİTKİDİR, ÇİT YAPIMINA UYGUNDUR 9 M. KADAR BOYLANABİLİR, BOYU BUDAMAYLA KONTROL EDİLEBİLİR.    RESİMLER GÖNDERİLECEK ÜRÜNLERE ÖRNEKTİR, MEVSİME GÖRE VE GÖLGEDE GÜNEŞTE KALMASINA GÖRE YAPRAK RENGİ VE GÖRÜNÜŞÜ DEĞİŞEBİLİR.  HER DÖNEMDE DİKİME UYGUN ŞEKİLDE BUDANARAK GÖNDERİLİR,     

lalaahmetbotanik tescilli markadır, 3. Şahısların markamızı, resim ve bilgilerimizi izinsiz kullanımları yasal sorumluluk doğurur.

HER TÜR FİDAN, AĞAÇ VE ÇALI GRUBU, SARMAŞIK GRUBU VE SÜS BİTKİSİ, MEYVE FİDANI SATIŞIMIZ VARDIR

 Şiddetli rüzgarlara  dayanıklıdır.

Geniş bahçelerde sınır duvarı olarak kullanılabilir.

Hava kirliliği ve tuz serpintilerine karşı dayanıklıdır.

Farklı iklim ve toprak şartlarına kolayca uyum sağlar.

Nemli ve derin topraklarda daha iyi yetişir. Hafif gölgeden rahatsız olmaz. 

Çok hızlı büyüyen bir ağaçtır. Düzenli sulama hızlı büyümesini sağlar.

Çit olarak bir uygulama yapmak istiyorsanız dikileceği bahçeye 40-50 cm aralıklarla uygulama yapılması tavsiye edilir. 100 adet leylandi servi 40 metrelik bir alan için yeterlidir. Daha az veya daha fazla bir alan için farklı adet sipariş oluşturmak için bize ulaşınız. Ağaçlar 3metre boya geldiğinde budaması yapılarak şekil verilir. Böylece bahçenizin içini dışardan görülmeye engellemiş olursunuz. Leylandi daha çok geçirgen toprağı sever. Sulama çok önemlidir. Kökleri derinlere kadar indiği için bol sulama gerekir. Leylandi dikilecek toprak genişçe açılır. Kazılan yerdeki üst toprak ve alt toprak ayrı tutulmalıdır. Dikim yapılan yerdeki açılan çukur leylandi fidanının kökünü tamamıyla içine alacak derinlikte olmalıdır. Doldurma işleminde önce üst toprak ile çukur doldurulmalı sonra alt toprak ile tamamlanarak su havuzu yapılmalıdır. Dikim işlemi tamamlandıktan sonra dip kısmında bir kova su birikecek şekilde oyuk açılır. Bu işlem leylandinin ihtiyacı olan suyu sağlayarak büyümesi için gerekli sulama yapılır. Leylandi sık sulanmalıdır. Bunun için damlama sulama sistemi normal sulamaya göre daha verimli sonuç verir. Fidan dikildikten sonra verilecek olan can suyu leylandi için hayati önem taşımaktadır. Leylandi fidanının dikildiği yere sabitlenmesi dış etkenlerden özellikle rüzgardan etkilenmemesi için sabitleme sopası yani sırık dikilir ve bu sırığa bağlanır.

DİKKAT: ÇABUK BOZULMA TEHLİKESİ OLAN ÜRÜNLER İADE KAPSAMINA GİRMEZ, ÜRÜNLERİ AÇIKLAMALARDA BELİRTTİĞİMİZ ŞARTLARIN DIŞINDA GÖNDERİRSEK YADA BİZDEN KAYNAKLI BİR HATA OLURSA SORGUSUZ SUALSİZ, ZARARI TELAFİ EDERİZ, KARGO KAYNAKLI BİR ZARAR OLUŞURSA KARGOYA TUTANAK TUTTURMANIZ DURUMUNDA YİNE  ZARARINIZI KARŞILARIZ.

Diğer Özellikler
Stok Kodu071219730001
Markalalaahmetbotanik
Stok DurumuVar
071219730001

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.